28.08.2008 Grozněnské děti opět u Kaspického moře

DSC00016.jpgLoni jsme se společně s kolegyněmi z Grozného odhodlaly k uskutečnění troufalé myšlenky - umožnit dětičkám z neúplných a nejchudších rodin vyjet na týden nachytat energii z moře, slunce a vitamínů do lázní Izberbaš u Kaspického moře. Právě jsem dostala esemesku od Rozy Muzajevy, naší služebně nejstarší kolegyně a místní ikony pomoci potřebným: Skupina žen a dětí dorazila v pořádku, počasí je přejícné a všichni jsou spokojení.


Obrázky slíbily poslat jakmile půjde internet. Posílají pozdrav a velké poděkování těm, kteří i letos přispěli na tuto akci (velký dík posíláme především panu Šeberovi a Sarah Brock).

 

Jako administrátorka programu Přátelské pomoci, z něhož akci financujeme, si dovolím poznamenat, že se letos na tuto akci zatím sebrala jenom cca čtvrtina potřebného obnosu (více ZDE). Zbývající peníze jsme tak - samozřejmě po dohodě s grozněnskými rodinkami - museli „ukrojit" z nerozlišených příspěvků do programu, tedy těch, které obyčejně investujeme na podzim do nákupu školních potřeb a oblečení pro děti z „přátelských rodin", nebo pomoci rodinám s nutnými opravami domků v havarijním stavu. Tímto tedy připomínám, že pokud se rozhodnete přispět ještě na právě probíhající akci „Ozdravný pobyt dětí u Kaspického moře", velmi nás i naše grozněnské děti potěšíte a pomůžete lidem, pro které Vaše pomoc mnoho znamená.

 

(Číslo účtu: 911676001/5500, Raiffeisen Bank, konst. symbol 558, var. symbol 111111)

 

Jana Hradilková