25.05.2012 Pozvánka na dobročinný večírek se šašlikem

basta.jpgDovolujeme si Vás co nejsrdečněji pozvat na dobročinný kavkazský večírek se smíchovským šašlikem, který se uskuteční v neděli 24. června v podvečer, mezi 17. a 20. hodinou.

Tentokrát se sejdeme v prostředí smíchovských kopců (Santoška, Paví vrch) v zahradě sportovního areálu DTJ Santoška, Xaveriova 2, Praha 5. K dispozici nám bude i nedávno otevřený místní hostinec, jehož nájemce nám laskavě poskytne vlídné, čisté a prostorné zázemí. Dostanete se tam busem č. 137 z Anděla do stanice Václavka.


Večírek bude spojen s konzumací čerstvě pečeného šašliku a s besedou o stavu a výhledech našich česko-čečenských altruistických aktivit. Důležitým a milým hostem bude náš kamarád a kolega z české katolické Charity, který se krátce předtím vrátí z pracovní návštěvy Čečenska. V rámci debaty o současné situaci v Čečensku budeme mít tedy možnost se od něj dozvědět čerstvé novinky ze života v Grozném...

Protože je to akce dobročinná, nebude chybět ani dobročinný bazar (převážně dámských elegantních doplňků), jehož výtěžek přidáme k částce, kterou hodláme letos podpořit ozdravný pobyt chudých a nemocných čečenských dětí u Kaspického moře

Velice rádi Vás uvidíme a to prosím nikoli pouze proto, abychom z vás vymáčkli peníze, ale především proto, abychom vám vyjádřili vděk za dosavadní podporu, přízeň a zájem.

 

Za Česko-čečenskou společnost

 

Jana Hradilková